Print
Date:
08.03.2018  STATUS
Venue:
Strzelin

ŁUKASZ ZAGROBELNY Koncert z okazji Dnia Kobiet

Strzeliński Ośrodek Kultury oraz Agencja Artystyczna EPICENTRUM KULTURY zapraszają na wyjątkowy koncert Łukasza Zagrobelnego z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w czwartek, 8 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej SOK.

Bilety na to wydarzenie w cenie 40 zł/szt. do nabycia w siedzibie Strzelińskiego Ośrodka Kultury. Informacje/rezerwacje pod numerem telefonu 508 336 583.

 

O wokaliście (źródło www.wikipedia.pl):

Pochodzi z Wrocławia, gdzie ukończył Technikum Ekonomiczne o profilu eksploatacja pocztowa oraz szkołę muzyczną pierwszego i drugiego stopnia. Uczył się także gry na akordeonie. Studiował na Wydziale Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego, zdobywając tytuł magistra sztuki jako dyrygent chóralny.

Od piętnastego roku życia brał udział w ogólnokrajowych amatorskich przeglądach, konkursach i festiwalach dziecięcych. W 1997 roku został dostrzeżony przez nauczycielkę śpiewu i specjalistkę od emisji głosu Elżbietę Zapendowską, która zaprosiła go na prowadzone przez siebie i Andrzeja Głowackiego warsztaty wokalne w Grudziądzu.

Category Sport | Hits 868

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.-