Print
Date:
28.02.2018  STATUS
Venue:
Strzelin

Wrocławski Teatr Komedii zaprasza na "Pomoc domowa”

Strzeliński Ośrodek Kultury zaprasza na spektakle Wrocławskiego Teatru Komedia pt. "Pomoc domowa”, które odbędą się w sali widowiskowej SOK.

Trwa rezerwacja na drugi spektakl pt. "Pomoc domowa", który zaplanowany jest na środę, 28 lutego o godz. 19:00. Bilety w cenie 60 zł/ szt. można zarezerwować dzwoniąc pod numer telefonu 508 336 583.

 

Opis spektaklu (źródło www.teatrkomedia.com)

 

Przezabawna komedia Marca Camolettiego, w znakomitej adaptacji Bartosza Wierzbięty (autora dialogów, miedzy innymi do filmów: „Shrek", „Madagaskar", „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra") – przetłumaczona przez niego po sukcesie sztuki "Boeing, Boeing".

Ten błyskotliwy tłumacz postanowił postać Nadii z "Boeing Boeing" (Dorota Wierzbicka-Matarrelli) przenieść w nowe realia, w inne życiowe sytuacje. I tym razem akcja spektaklu rozgrywa się w domu Maxa (Wojciech Dąbrowski) i Joli (Katarzyna Skoniecka) prowadzonym przez obdarzoną ciętym, inteligentnym dowcipem -sprawdzoną już "w boju" pomoc domową.

Małżeństwo, zdrada, chęć przeżycia miłosnej przygody, sex, doświadczenie i młodość (Ilona Lewandowska i Kornel Sadowski) ciągle zaskakujące widza sytuacje życiowe, duża ilość trzaskających drzwi i znakomicie przetłumaczone dialogi, gwarantują tej sztuce podobny sukces jaki odniósł ulubiony przez widzów "Boeing Boeing". Plejada wspaniałych polskich artystów sceny - kostiumy Zofia De Ines ,muzyka Bartosz Pernal, scenografia Wojciech Stefaniak to już absolutna wisienka na naszym Teatralnym torcie. Osłodźcie nim sobie codzienną rzeczywistość i skosztujcie naszego Teatru.

Category Sport | Hits 918

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.-