Sezon kąpielowy już za miesiąc i choć trudno w to uwierzyć wyglądając za okno to Grodkowianie po zamknięciu  basenu pewnie szukają coraz to nowych kąpielisk. Jedną z propozycji jest jeziorko z sztuczna plażą w miejscowości  Grodziec za Opolem.

 

Trochę daleko bo 75 km a więc grubo ponad godzinę drogi, ale jeśli weźmie się pod uwagę  że od Grodźca tylko o 8 km oddalony jest Krasiejów z parkiem Dinozaurów to można to połączyć i zaplanować fajny weekend. Kąpielisko znajduje się koło hotelu i restauracji Bajka. Restauracja bardzo klimatyczna w formie wiejskiej chaty z bali - robi wrażenie  Z dobrym jedzeniem i rozsądnymi cenami. Same jeziorko czyste i zadbane choć nie duże podzielone na dwie części. Jedna część dla  łódek druga do kąpania się . Najfajniejsze jest natomiast plac zabaw dla dzieci z ogromnym pirackim statkiem w centrum. dobra infrastruktura gastronomiczna , czysta woda . ekstra atrakcje dla dzieci  może trochę daleko na jak na wyprawę na kąpielisko - ale raz spróbować warto !    

 

 

 

Zwiedziłeś ciekawe miejsce - umownie do 100km od Grodkowa - podeślij swój krótki opis, a zostanie tu na długie lata i przysłuży się nie jednemu Grodkowianinowi.Chcesz zamieścić informacje na tej stronie ?
Potrzebujesz stworzyć lub zmienić swoją stronę ?
Potrzebujesz stworzyć stronę zgodną z najnowszymi trendami i standardami
lub myślisz o odświeżeniu swojej starej strony - napisz do nas teraz !
  
szybki kontakt w sprawach pilnych
tel : 609-793-404
reklama 793-212-115
Created by Paweł Jurasz

copyright © Grodkow.com Wszelkie prawa zastrzeżone, Warunki korzystania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.-