Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 
 
Szanowni Państwo, 
Zapraszam do zapoznania się z publikacją powstałą podczas realizacji projektu ,,Mistrz Sztuki z Grodkowa", napisaną przez uczestników projektu. Publikacja objęta została patronem honorowym Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły. W wersji papierowej została podarowana Mistrzom Sztuki, partnerom projektu, bibliotekom oraz gościom gali finałowej projektu.  
Mam nadzieję, że powstały materiał wzbogaci wiedzę o osobach - Twórcach, kreujących swoją rzeczywistość w artystyczny sposób i żyjących obok nas, w gminie Grodków.
Publikacja może stanowić cenny materiał dydaktyczny dla nauczycieli, pedagogów, bibliotekarzy, służący rozwojowi edukacji regionalnej. 
Wybór ligi Mistrzów Sztuki z Grodkowa został dokonany przez młodzież projektową i stanowi  tylko i wyłącznie ich subiektywną ocenę. Powstała publikacja stanowi  laurkę hołdu, podziękowania za ich za ich twórczość i stworzone dzieła. Dzięki przeprowadzonym wywiadom z Mistrzami Sztuki z Grodkowa młodzież popatrzyła na świat ich oczami,  poznała, czym jest życie pełne pasji i zaangażowania,  została również  wtajemniczona w  sekret na dobre i szczęśliwe życie. To jest  bardzo cenne doświadczenie wzbogacające młodego człowieka u progu dorosłości.
Życzę miłej lektury !
Ps. 
W dalszej perspektywie powstanie kolejna publikacja, bowiem okazało się, że  wśród mieszkańców gminy Grodków jest jeszcze wielu twórców-artystów-pasjonatów, których warto poznać i przedstawić szerszemu gronu. Na pewno zasługują też na miano Mistrzów.
Justyna Jurasz
 
 

POBIERZ PUBLIKACJE PDFChcesz zamieścić informacje na tej stronie ?
Potrzebujesz stworzyć lub zmienić swoją stronę ?
Potrzebujesz stworzyć stronę zgodną z najnowszymi trendami i standardami
lub myślisz o odświeżeniu swojej starej strony - napisz do nas teraz !
  
szybki kontakt w sprawach pilnych
tel : 609-793-404
reklama 793-212-115
Created by Paweł Jurasz

copyright © Grodkow.com Wszelkie prawa zastrzeżone, Warunki korzystania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.-