Po dwuletniej przerwie w Grodkowie miał miejsce finał Szlachetnej paczki. Magazyn znajdował się w naszym liceum. Przez dwa dni sobotę i niedzielę 13 wolontariuszy przyjmowało paczki ( w sumie około 340 paczek ) od darczyńców z całego kraju i rozwoziło je do rodzin z naszej gminy. Radości , łez , wzruszeń była co nie miara. To właśnie w tych dniach 21 rodzinom dostarczono paczki spełniające w większości ich potrzeby określone wcześniej  przez rozmowy i wizyty wolontariuszy. To były bardzo ciekawe i wzruszające dwa dni . Zapraszam do obejrzenia pierwszych zdjęć z całej serii

 

 

 Chcesz zamieścić informacje na tej stronie ?
Potrzebujesz stworzyć lub zmienić swoją stronę ?
Potrzebujesz stworzyć stronę zgodną z najnowszymi trendami i standardami
lub myślisz o odświeżeniu swojej starej strony - napisz do nas teraz !
  
szybki kontakt w sprawach pilnych
tel : 609-793-404
reklama 793-212-115
Created by Paweł Jurasz

copyright © Grodkow.com Wszelkie prawa zastrzeżone, Warunki korzystania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.-