Piosenkarz, aktor,  kompozytor, autor tekstów  i prezenter telewizyjny

Urodził się 27 października 1973 roku w Grodkowie. W swoim rodzinnym mieście mieszkał do momentu ukończenia Liceum Ogólnokształcącego, po czym wyjechał do Opola, gdzie studiował i pracował m.in. w Radiu Opole. O swoim mieście rodzinnym do tej pory nie zapomina, w Grodkowie często się pojawia.
Z wykształcenia socjolog, nauczyciel informatyki, dziennikarz i technik dentystyczny. W 1997 roku został laureatem programu Szansa na sukces, w którym wykonał piosenkę On nie jest cham z repertuaru zespołu Piersi. W latach 2006–2008 występował w roli wokalisty i parodysty w jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w TVN - Szymon Majewski Show. Aktualnie można go zobaczyć w programie Jaka to melodia? w TVP 1. Od 2007 występuje jako solista w oratoriach Piotra Rubika, z którym odbył tournée, występując w największych salach koncertowych w kraju oraz w USA i Kanadzie. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny, wśród których najważniejsi to: Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Robert Janowski, Paweł Kukiz, Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki,  Leszek Możdżer. Od 2013, wraz z Olą Turkiewicz występuje w edycjach Koncertu Niepodległości w Muzeum Powstania Warszawskiego. W 2013 r. nagrał teledysk do swojego utworu ,,Opętany przez marzenie" promującego miasto Grodków. Ten utwór to historia dedykowana wszystkim tym, którzy nie boją się sięgać poza normalność i szarość dnia. Czasem, by to się stało, trzeba przejść przez samotność, zmagać ze śniegiem, deszczem i zimnem. Czasem piasek sypie w oczy. A potem... cóż - życie jest drogą, a droga - nagrodą" - czytamy w zapowiedzi piosenki.
Teledysk nakręcił Andy Catman. Zdjęcia do klipu powstawały m.in.: w Florydzie, Nowym Jorku, Detroit oraz w Grodkowie. W filmie, który promuje miasto, można zobaczyć m.in.: grodkowski rynek, dworzec kolejowy oraz deptak na ul. Warszawskiej.
 
Albumy nagrane z Piotrem Rubikiem Habitat, ,,Moje miejsce na ziem"i (2008) ,,The best of Piotr Rubik" (2008 ,,Kolędy i pastorałki" (2008) ,,Santo Subito" (2009) ,,Opisanie świata" (2011) ,,Złota kolekcja" (2014) ,,Gościnnie na płytach innych wykonawców Bo ma duszę nasz dom Ernesta Brylla i Stanisława Fiałkowskiego (2004) Pod prąd" (2007), album zespołu Big-Bit Patroni Europy i Polski. Artyści polscy Janowi Pawłowi II w hołdzie (2009) Golgota Polska. Artyści polscy Janowi Pawłowi II w hołdzie (2010)[4] (koncert telewizyjny) Święty. Artyści polscy Janowi Pawłowi II w hołdzie (2011) (koncert telewizyjny) Dialog i Muzyka (2011), Doniu ,,Krajobraz rzeczy pięknych" (2013), Andrzej Zarycki
W lutym 2014 wydał swój debiutancki album studyjny, zatytułowany ,,Wolf – floW."

Chcesz zamieścić informacje na tej stronie ?
Potrzebujesz stworzyć lub zmienić swoją stronę ?
Potrzebujesz stworzyć stronę zgodną z najnowszymi trendami i standardami
lub myślisz o odświeżeniu swojej starej strony - napisz do nas teraz !
  
szybki kontakt w sprawach pilnych
tel : 609-793-404
reklama 793-212-115
Created by Paweł Jurasz

copyright © Grodkow.com Wszelkie prawa zastrzeżone, Warunki korzystania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.-